Özel DoğuAkdeniz Hastanesi Yenileniyoruz...

Hastanemiz...

Özel Doğu Akdeniz Hastanesi olarak 1997 yılında şehrimizin önemli bir sağlık ihtiyacını karşılamak için ilk özel hastane olarak kurulmuştur. Hastanemiz iki binadan oluşmaktadır. Ana binada 68 hasta yatağı 15 Erişkin yoğun bakım yatağı, 10 Yenidoğan yoğun bakım yatağı olarak toplam 93 yatak ile hizmet vermekteyiz. Ek binamızda 30 adet Poliklinik odası ile Ayaktan hastalarımıza hizmet vermektedir. Hastanemizde günümüz teknolojileri takip edilmekte ve en üst seviyede yararlanılmaktadır.  Radyoloji Ünitemizde PACS sistemi aktif olarak kullanılmakta ve Hastane Bilgi Yönetim Sistemi (HBYS) aktif olarak kullanılmaktadır.

Özel doğu Akdeniz Hastanesi Sağlık Bakanlığının belirlediği Kalite Standartları içersinde hizmet vermektedir. Sağlık hizmetlerine verdiği önem ve hasta, hasta yakını memnuniyetini esas alan, hastaların sağlık beklentilerini cevap vermeyi görev olarak benimsemektedir. Özel Doğu Akdeniz Hastanesi çalıştırdığı personel sayısı ve iş ortaklarının çalışmaları ile bölge ekonomisine katkı sağlamaktadır.

>Sizlere en iyi sağlık hizmetini sunabilmek için her türlü en yeni teknolojik ve idari gelişmeleri takip ederek hizmetinize sunmaya devam edeceğiz.  Özel Doğu Akdeniz hastanesi olarak Sizin İçin Varız anlayışı ile her zaman yanınızda olmaya devam edeceğiz. Sağlık ve Mutluluklar dileriz...